Home Na stiahnutie
Na stiahnutie

Na stiahnutie


Otestujte si zadarmo produkty Kaspersky na 30 dní!

Všeobecné inštrukcie:

1. Nižšie si stiahnite produkt (.exe súbor), ktorý chcete otestovať.
2. Po dokončení sťahovania spustite .exe súbor.
3. Riaďte sa inštrukciami v sprievodcovi inštaláciou programu.
4. Po dokončení inštalácie programu budete vyzvaní k jeho aktivácii. Vyberte položku Skúšobná verzia.

Program sa automaticky aktivuje na 30 dní. Po vypršaní skúšobnej doby neváhejte navštíviť náš Eshop a prečítať si návod, ako vymeniť skúšobnú licenciu za komerčnú.

 

Kaspersky Password Manager

Automatizuje proces vkladania hesiel a iných údajov do webových stránok a tým urýchľuje prácu s prihlásením k rôznym účtom a službám. Nebudete si tak musieť stále pamätať všetky heslá pre jednotlivé účty, všetko je bezpečne uložené v Kaspersky Password Manager.

Kaspersky Internet Security multi-device 2015

Prémiová ochrana pre vaše počítače so systémom Windows a Mac aj telefóny a tablety so systémom Android
Kedykoľvek používate online bankovníctvo, nakupujete alebo ste v spojení s priateľmi, internetové bezpečnostné hrozby sú stále rovnaké - bez ohľadu na to, či používate počítač, telefón alebo tablet. Keďže počítačoví zločinci používajú stále prepracovanejšie techniky útokov, je veľmi jednoduché stať sa obeťou vírusov, krádeže identity, peňazí a bankových informácií, alebo ohroziť bezpečie svojich detí.
Kaspersky Internet Security - multi-device 2015 je jednotný produkt s jedinou licenciou, ktorý ochráni takmer akúkoľvek kombináciu počítačov so systémom Windows alebo Mac a telefónov a tabletov so systémom Android. Nech pri surfovaní používate akékoľvek zariadenie, chráňte seba, svoje deti, peniaze a citlivé údaje pomocou oceňovaných bezpečnostných technológií spoločnosti Kaspersky Lab.
Tiež si môžete zadarmo stiahnuť prehliadač Kaspersky Safe Browser pre platformy iOS a Windows Phone, ktorý vám pomôže zvýšiť vašu bezpečnosť pri prehliadaní internetu na zariadení iPhone, iPad alebo Windows Phone

Kaspersky Anti-Virus 2015

Prvá línia obrany vášho počítača proti vírusom, spyware a ďalším hrozbám

Počítačoví zločinci ročne vytvoria cez 3 miliardy malwarových útokov. Potrebujete teda to najlepšie, čo môže trh s produktmi ochrany proti vírusom a malwaru ponúknuť. V opačnom prípade môže byť váš počítač a spolu s ním všetky cenná videá, fotografie, hudba a osobné údaje, ktoré v ňom máte uložené, v ohrození. Riešenie Kaspersky Anti-Virus 2015 je prvou obrannou líniou vášho počítača používajúce oceňované technológie obrany proti malvéru, ktoré vás chránia pred vírusmi, spywarom a ostatnými typmi malwaru. Riešenie Kaspersky Anti-Virus 2015 pracuje "v pozadí" a je optimalizované pre výkon - chráni vás tak pred najnovšími hrozbami bez toho, aby váš počítač spomaľovalo. Ak pre svoj počítač potrebujete antivírusové riešenia, softvér Kaspersky Anti-Virus 2015 a jeho technológie na báze cloudu vám poskytnú ochranu v reálnom čase proti najnovšiemu malwaru. Ak často používate internet - alebo viac rôznych zariadení - Kaspersky Internet Security - multi-device 2015 kombinuje ochranu proti malwaru a širokú škálu inovatívnych riešení obrany proti internetovým hrozbám a ochráni takmer akúkoľvek kombináciu počítačov so systémom Windows alebo Mac a telefónov a tabletov so systémom Android .

Kaspersky Total Security - multi-device

Aplikácia Kaspersky Total Security - multi-device neponecháva žiadnu časť vášho digitálneho zabezpečenia náhode. Naše najdokonalejšie riešenie zabezpečenia chráni vaše súkromie, peniaze, identitu, fotografie, súbory a rodinu proti internetovým a iným hrozbám. Jeden produkt s jednou licenciou chráni váš "digitálny život" na takmer akejkoľvek kombinácii notebookov a stolových počítačov so systémom Windows alebo Mac a telefónov a tabletov so systémom Android.

Kaspersky Internet Security for Android

Ponúka komplexnú ochranu Vášho mobilného telefónu. Chráňte svoje dáta pred stratou a zneužitím neoprávnenou osobou. Vďaka Kaspersky Internet Security for Android máte možnosť mobil vzdialene zablokovať, zmazať z neho dáta alebo určiť jeho polohu cez GPS.


Otestujte si zadarmo firemné riešenie Kaspersky!

Neváhajte si zažiadať o testovaciu licenciu ku ktorému koľvek firemnému produktu Kaspersky!


Testovacie licencie žiadajte u našich obchodníkov TU.


Kaspersky Small Office Security 4

Ochrana pro domácí kanceláře a malé firmy. Poskytuje snadno dostupnou ochranu počítačů a serverů, rychlou a snadnou instalaci, konfiguraci i obsluhu.

  Copyright © 2015 Kaspersky lab, DATARECOVERY, s.r.o.
  All rights reserved. Industry-leading Antivirus Software