Home Na stiahnutie
Na stiahnutie

Na stiahnutie


Otestujte si zadarmo produkty Kaspersky na 30 dní!

Všeobecné inštrukcie:

1. Nižšie si stiahnite produkt (.exe súbor), ktorý chcete otestovať.
2. Po dokončení sťahovania spustite .exe súbor.
3. Riaďte sa inštrukciami v sprievodcovi inštaláciou programu.
4. Po dokončení inštalácie programu budete vyzvaní k jeho aktivácii. Vyberte položku Skúšobná verzia.

Program sa automaticky aktivuje na 30 dní. Po vypršaní skúšobnej doby neváhejte navštíviť náš Eshop a prečítať si návod, ako vymeniť skúšobnú licenciu za komerčnú.

 

Kaspersky Internet Security multi-device 2014

Poskytuje komplexnú ochranu proti všetkým hrozbám, napríklad proti vírusom, červom, keyloggerom, phishingu, hackerským útokom, spamu alebo proti zlodejom digitálnej identity. To všetko v prehľadnom a intuitívnom užívateľskom prostredí.

Kaspersky Anti-Virus 2014

Ponúka základnú ochranu počítača pred širokým spektrom hrozieb. Program ponúka základné nástroje potrebné na ochranu Vášho PC. Veľakrát ocenený technológie Kaspersky pracujú ticho na pozadí, zatiaľ čo si užívate Vášho digitálneho života.

Kaspersky PURE 3.0

Je all-in-one riešením ochrany počítača a Vašej digitálnej identity. Chráni pred všetkými druhmi hrozieb (vírusy, spam, hackerské a phishingové útoky), spravuje Vašu domácu sieť, ukladá Vaše heslá, šifruje a zálohuje dáta. Zároveň udržuje počítač v perfektnej kondícii, vďaka čomu si môžete rýchlo a bezstarostne užívať digitálny život.

Kaspersky Internet Security for Android

Ponúka komplexnú ochranu Vášho mobilného telefónu. Chráňte svoje dáta pred stratou a zneužitím neoprávnenou osobou. Vďaka Kaspersky Internet Security for Android máte možnosť mobil vzdialene zablokovať, zmazať z neho dáta alebo určiť jeho polohu cez GPS.

Kaspersky Password Manager

Automatizuje proces vkladania hesiel a iných údajov do webových stránok a tým urýchľuje prácu s prihlásením k rôznym účtom a službám. Nebudete si tak musieť stále pamätať všetky heslá pre jednotlivé účty, všetko je bezpečne uložené v Kaspersky Password Manager.

Kaspersky KryptoStorage

Kaspersky KryptoStorage chráni Vaše dáta pred krádežou a zneužitím neoprávnenou osobou vďaka výkonnej šifrovacie technológiu umožňujúcu aj nevratné zmazanie dát z pevného disku.

Kaspersky Anti-Virus pre Mac

ponúka komplexnú ochranu pre Váš Mac spolu s jednoduchým mac-style užívateľským prostredím. Teraz kompatibilný aj s Mac OS 10.6 Snow Leopard!


Otestujte si zadarmo firemné riešenie Kaspersky!

Neváhajte si zažiadať o testovaciu licenciu ku ktorému koľvek firemnému produktu Kaspersky!


Testovacie licencie žiadajte u našich obchodníkov TU.


Kaspersky Small Office Security 2

Ochrana pro domácí kanceláře a malé firmy. Poskytuje snadno dostupnou ochranu počítačů a serverů, rychlou a snadnou instalaci, konfiguraci i obsluhu.

Work Space Security

Ochrana pracovných staníc a mobilných telefónov


Enterprise Space Security

Kombinovaná ochrana pracovných staníc, súborových a poštových serverov


Business Space Security

Kombinovaná ochrana pracovných staníc a súborových serverov


Total Space Security

Kombinovaná ochrana pracovných staníc, súborových a poštových serverov a internetových brán


File Server

Kaspersky Anti-Virus pre File Server spoľahlivo chrání súborové servery pracujúce na operačných systémoch Microsoft Windows, Novell NetWare, Linux a Samba.


Mail Server

Kaspersky Security pro Mail Server je riešenie chrániace e-mailovú komunikáciu proti škodlivým programom a spamom. Tento product chráni všetky populárne poštové servery typu Microsoft Exchange, Lotus Notes / Domino, Sendmail, Qmail, Postfix a Exim a možno ho nasadiť aj ako poštové gateway.


Internet Gateway

Kaspersky Security pre Internet Gateway zaisťuje bezpečný prístup zamestnancov k Internetu. Program automaticky odstraňuje škodlivý kód z prichádzajúcej HTTP / FTP komunikácie. Tento produkt podporuje všetky verzie najpoužívanejších firewallových riešení. Optimalizovaná technológia, škálovateľnosť a podpora aktuálnych platforiem robí z tohto produktu ideálne riešenie pre firmy s veľkým dátovým tokom.


Anti-Spam pro Linux

Kaspersky Anti-Spam ponúka vysoko efektívne filtrovanie spamu pre firemné siete a internetových providerov. Každá e-mailová adresa bude bohužiaľ skôr či neskôr cieľom spamového útoku. Prieskumy rôznych firiem potvrdzujú, že ich zamestnanci denne strácajú veľa času mazaním desiatok nevyžiadaných e-mailových správ. Ďalším negatívnym faktorom prieniku spamu do siete je zvýšený dátový tok v sieti, preťažovanie poštových serverov a možnosť prieniku infekcií a phishingových útokov. Kaspersky Anti-Spam preto pomáha chrániť firemnú sieť pred nevyžiadanou poštou a šetrí tak čas a peniaze celej spoločnosti.


  Copyright © 2010 Kaspersky lab, DATARECOVERY, s.r.o.
  All rights reserved. Industry-leading Antivirus Software